Kolejna nasza realizacja to nowoczesna zabudowa kuchenna w dwóch kolorach. Połączenie mocnego grafitu z delikatnym popielem wygląda nowocześnie oraz ponadczasowo. W zabudowie, na samej górze zostały zastosowane szafki z funkcją otwierania tip-on. Reszta szafek oraz szuflad posiada czarny, wyróżniający się na tle frontów, ale zarazem prosty uchwyt. Całość dopełnia dobrany pod kolor blat z konglomeratu mineralnego (solid surface) w kolorze Staron Sanded Stratus.


Mówi się, że biel jest ponadczasowa 🤍
Dlatego dziś chcemy Wam przedstawić naszą najnowszą kuchnię, która jest wykonana w pięknym, błyszczącym wykończeniu koloru RAL9003. Bez względu na to, czy preferujecie nowoczesny styl czy klasyczną elegancję, biel w połysku zawsze spełni Wasze oczekiwania… i pasuje do każdej kolorystyki dodatków oraz mebli. Prostą, nowoczesną formę podkreślają frezowane uchwyty w dolnych szafkach, natomiast w górnych zastosowaliśmy system Blum Tip-on. Całość uzupełnia blat z konglomeratu mineralnego (solid surface) w dekorze Corian Dove.


Za nami kolejna udana realizacja.
Zabudowa kuchenna w dwóch kolorach: Popiel U112 oraz Grafit U3114. Całość uzupełnia blat kompozytowy o grubości 3cm ze zintegrowanym zlewozmywakiem w kolorze Grandex S-211.


Poniżej przedstawiamy wybrane realizacji mebli kuchennych naszej produkcji:

Zabudowa kuchenna z ciemnozielonymi lakierowanymi frontami. Blat, panele ścienne oraz zlewozmywak zostały wykonane z materiału kompozytowego Hi-Macs Aurora Bianco.


Zabudowa kuchenna z lakierowanymi, matowymi frontami. Blat, okładziny ścian, zlewozmywak i cokoły meblowe wykonane zostały  z materiału kompozytowego Corian Cosmos Prima. Dodatkowo kuchnia została wyposażona w sprzęt AGD Siemens oraz baterię kuchenną Blue Water


Klasyka nigdy nie wychodzi z mody!
Zabudowa kuchenna z frezowanymi, lakierowanymi frontami oraz blatem kompozytowym. Z tego samego materiału co blat została wykonana także komora zlewozmywaka, parapet oraz listwy blatowe. Dodatkowo kuchnia została wyposażona w sprzęt AGD Siemens, baterię kuchenną Bluewater oraz okap GLOBALO wykonany z białego, hartowanego szkła.


Czarne matowe fronty i biały blat kompozytowy.


Matowe fronty lakierowane połączone z włoską płytą laminowaną o strukturze drewna, a do tego wyjątkowy blat kompozytowy Corian White Onyx. Kuchnia nie tylko piękna ale również funkcjonalna – wyposażone w szuflady oraz podnośniki szafek górnych Blum z elektrycznym wspomaganiem otwierania servo-drive oraz akcesoriami firmy Peka.


Matowe fronty wykonane z włoskiego laminatu, natomiast blaty oraz korpusy wykonane z płyty laminowanej w odcieniu ciepłego drewna. Sprzęt AGD Bosch + okap blatowy Hoover


Kuchnia z frontami wykonanymi z włoskiej płyty laminowanej (o głębokiej strukturze laminatu podkreślonej oświetleniem led) oraz blatem kompozytowym Corian Dune Prima. Z tego samego materiału co blat zostały wykonane także: listwa blatowa oraz dwukomorowy zlewozmywak.


Fronty na wysoki połysk połączone z kompozytowym blatem ze zintegrowanym zlewem. Kuchnia wyposażona w szuflady Blum otwierane na servo-drive oraz akcesoria firmy Peka. Na zdjęciach możecie również dostrzec ulubione gratisy naszych Klientów: świnkę – deskę do krojenia oraz zegar wykonane oczywiście z materiału solid surface 😍


Blat kompozytowy, zlewozmywak z wyfrezowanym ociekaczem oraz listwa blatowa wykonana z materiału Corian Dune Prima


Kuchnia z fornirowanymi frontami i beżowym blatem kompozytowym. Meble zostały wyposażone w okucia firmy Blum i akcesoria firmy Peka


Kuchnia z giętym blatem kompozytowym i frontami wykonanymi z włoskiej płyty laminowanej. W przestrzeni między szafkami górnymi a blatem umieszczony został czarny lacobel. Kuchnia została wyposażona w sprzęt AGD firmy Samsung. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie lodówki wolnostojącej do zabudowy w meblach.


Kuchnia z lakierowanymi frontami i białym blatem kompozytowym. Projekt MayariStudio


Kuchnia w stylu angielskim – z białymi, lakierowanymi frontami i blatem kompozytowym.


Kuchnia minimalistyczna, a zarazem nowoczesna! Fronty, blaty oraz okładzina ścienna zostały wykonane z płyt laminowanych z włoskiej kolekcji Cleaf, imitujących beton oraz drewno.


Największą zaletą materiału #solidsurface jest jego wszechstronność ! Z materiału Coian White Onyx wykonane zostały:
blaty kuchenne
blat stołu
okładziny ścienne
cokoły
parapet
deski do krojenia
podkładki pod talerze 


Białe, akrylowe fronty w połysku, a do tego czarny, drobnoziarnisty blat kompozytowy (Kerrock 9095).


Kuchnia z białymi lakierowanymi frontami i blatem wykonanym z włoskiej płyty laminowanej


Zabudowa kuchenna wykonana z płyty laminowanej w kolorze białym i niebieskim. Blat oraz część boków wykonana z płyty Dąb Halifax Naturalny. Całość dopełniają białe sprzęty AGD oraz armatura.


Kuchnia z białymi, lakierowanymi frontami w połączeniu z włoskim laminatem.


Czarne lakierowane fronty i kamienny blat


Meble kuchenne z lakierowanymi, białymi frontami


Biała kuchnia z białym blatem kompozytowym


Biała kuchnia z czarnym blatem kompozytowym


Matowe białe fronty w połączeniu z włoskim laminatem imitującym surowe drewno a do tego biały, drobnoziarnisty blat kompozytowy z komorą wykonaną z tego samego materiału. Całość dopełnia zabudowa ściany z lodówką oraz lekka podświetlana witryna.


Kuchnia z frontami z włoskiej płyty laminowanej i blatem laminowanym


Kuchnia z beżowym blatem kompozytowym


Tradycyjna kuchnia z blatem kamiennym i drewnianymi frontami


Fronty akrylowe białe w połysku połączone z włoską płytą laminowaną Cleaf.


Kuchnia z beżowym blatem kompozytowym


Kuchnia z lakierowanymi, matowymi frontami i blatem kompozytowym Staron Tempest z mieniącymi się drobinkami. Wyposażona w sprzęt AGD firmy Samsung (lodówka dwudrzwiowa z kostkarką) oraz Beko (płyta gazowa i piekarnik DualCook). Meble zostały wyposażone w okucia firmy Blum oraz akcesoria firmy Peka. Ciekawym rozwiązaniem dla otwartej kuchni jest zastosowanie podświetlonej witryny na wino, będącej zarówno elementem dekoracyjnym jak i praktycznym.


Kuchnia wykonana z włoskiej płyty laminowanej Cleaf oraz zielonego blatu kompozytowego


Piękny minimalizm :). Lakierowane, białe fronty w połączeniu z czarnym, matowym, ultracienkim blatem kompaktowym. Projekt MayariStudio


Inspiracja dla wszystkich, którzy szukają czegoś innego niż biel, szarość, czerń i drewno.. Lakierowane fronty w kolorze fuksji w połączeniu z beżowym blatem kompozytowym z mieniącymi się drobinkami. Dopełnieniem całości zostało szkło z nadrukiem.


Drewniane fronty i blat kompozytowy


Kuchnia z drewnianymi frontami i blatem kompozytowym


Kuchnia z zielonym blatem kompozytowym oraz szafa wnękowa z drzwiami przesuwnymi


Kuchnia z białym blatem kompozytowym z giętą nogą


Lakierowane fronty i blat kompozytowy. Z tego samego materiału co blat kuchenny został wykonany także blat stołu oraz półki.


Fronty akrylowe o biały blat kompozytowy.  Uroku nowoczesnej kuchnie dodaje podświetlona witryna.


Kuchnia z laminowanymi frontami i szarym blatem kompozytowym. Dobrym rozwiązaniem przy otwartej kuchni jest witryna na wejściu – w tej realizacji wyciąg na wina.


Mała kuchnia to czasem wielkie wyzwanie! Ale jak widać na poniższych zdjęciach – nie ma rzeczy niemożliwych. Lakierowane fronty, blat kompozytowych i akcesoria firmy Peka.


… bo funkcjonalność w kuchni to podstawa :). Fronty z uchwytami krawędziowymi, blat kompozytowy, a do tego okucia Blum i akcesoria firmy Peka.


Blat kompozytowy Corian Anthtacite. Z tego samego materiału co blat została wykonana także komora zlewozmywaka.


Wyspa lub półwysep to idealne rozwiązanie aby optycznie „zamknąć” otwartą kuchnie. Czarne fronty, biały, drobnoziarnisty blat kompozytowy z komorą i lacobel na ścianie.Fronty z drewna, blat kompozytowy. Z tego samego materiału co blat została także wykonana komora zlewozmywaka oraz listwa przyblatowa. W szafce narożnej zamontowany został wyciąg magic corner firmy Peka.


Lakierowane fronty, czarny blat, czarne sprzęty AGD i czarny lacobel jako dopełnienie całości.


Drewniane fronty, blat i komora z materiału kompozytowego


Kuchnia z zielonymi, lakierowanymi frontami i blatem kompozytowym


Lakierowane fronty z uchwytem frezowanym i blat kompozytowy. Również z kompozytu (ale innego koloru) wykonana została komora kompozytowa.


Klasyczna kuchnia w nowoczesnym (i ergonomicznym!) wydaniu


Drewniane fronty i blat mineralno-akrylowy, a do tego stylizowany piec z maszynką


Kuchnia w „U” , a może w okrąg? Tylko przy zastosowaniu blatu kompozytowego! Jedną z jego zalet są bowiem bezspoinowe łączenia, które sprawiają, że blat staje się monolitem.


Identyfikacja wizualna Twojej firmy jest dla Ciebie ważna? Postaw na meble na wymiar, które dopasujesz do potrzeb swoich i pracowników. A obok tak ognistego koloru nie da się przejść obojętnie!


Klasyczna kuchnia w nowoczesnym wydaniu. Fronty w połysku, w połączeniu z praktycznym blatem kompozytowym


Fronty z litego drewna i blat kompozytowy – ponadczasowe połączenie do kuchni!Podświetlone witryny z szkłem mlecznym i niezastąpiony blat kompozytowy – doskonały wybór na lata!

Lakierowane fronty połączone z niezawodną płytą Dąb Halifax Tabac. Blat oraz okładzina ściany zostały wykonane z laminatu w kolorze Chromix Antracyt.


Coś dla fanów koloru – blat #Corian #EveningPrima. Z tego samego materiału co blat została także wykonana komora zlewozmywaka, listwa blatowa oraz blat rozkładanego stołu.


Płyta laminowana imitująca drewno połączona z płytą grafitową. Blaty oraz zlewozmywak wykonane z niezastąpionego Kerrock 9095.


Zabudowa kuchenna będąca połączeniem frontów drewnopodobnych z frezowanymi frontami lakierowanymi oraz blatem kompozytowym. Z tego samego materiału co blat została także wykonana listwa blatowa oraz zintegrowany z blatem zlewozmywak.


Klasyczna biało-czarna zabudowa kuchenna 😍
Białe lakierowane fronty i czarny blat kompozytowy #Corian Deep Anthracite. 

Kompaktowy i stylowy aneks kuchenny.
👉fronty i widoczne korpusy wykonane z włoskiej płyty laminowanej #cleaf o głębokiej strukturze laminatu
👉fronty szafek górnych mdf lakierowany
👉blat oraz zlewozmywak wykonane z kompozytu #corian #nimbusprima
(zwróćcie uwagę na bardzo subtelny ociekacz przy zlewie 🥰)
👉sprzęty AGD firmy #siemens, okap #nordberg
👉przeszklona, podświetlona witryna z wypełnieniem przystosowanym do przechowywania butelek 🍾 oraz kieliszków 🍷
👉zabudowa kuchenna wyposażona w okucia (szuflady, aventosy) firmy #blum z elektrycznym wspomaganiem otwierania servo-drive oraz akcesoriami firmy #peka
👉z tych samych materiałów co zabudowa kuchenna wykonana została także zabudowa w przedpokoju

Modyfikacja kuchni – wymiana frontów na klasyczne, delikatne fronty lakierowane i ciemny blat kompozytowy Kerrock 8901 Opal Brown wykończony na połysk.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Pinterest
Instagram